Pákový kávovar Catler

Pákový kávovar Catler

Pákový kávovar Catler je symbolem vyjímečné kvality a neotřelého designu. Se značkou Catler se český trh seznámil v roce 2008, kdy se poprvé tyto australské spotřebiče objevily v naší zemi. Její původ však sahá až do roku 1932, kdy sjel z výrobní linky první výrobek. Tato značka je symbolem spojení přepychového vzhledu a nejmodernějších technologií. Skvělý design všech výrobků má několik společných jmenovatelů. Namátkou můžememe zmínit použití exkluzivních materiálů nebo jednoduchost tvarů. Pákové kávovary Catler jsou doslova stvořeny pro moderní kuchyně, ve kterých hrají prim nejmodernější technologie a nové trendy. Jsou také velmi oblíbené díky snadné údržbě.

Pákový kávovar Catler

Díky dokonalému zpracování sebemenšího detailu, použití vysoce kvalitních materiálů a nejmodernějších technologií a stylového designu jsou předurčeny k dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších rodinách a jejich domovech. Výrobky Catler si najdou své příznivce zejména u náročných a všestranně náročných spotřebitelů.

V současné době nabízí Catler následující modely pákových kávovarů:

Catler ES 4050

Catler ES 4050. V porovnání s modelem ES 8013 má nižší příkon 1750 W a je dostupný pouze v nerezovém provedení. Nelze u něj nastavit teplotu kávy a vzhledem k absenci mlýnku nemůžete použít zrnkovou kávu. Samostatný mlýnek je v tomto případě nutností. U tohoto přístroje není možné nastavit ani sílu kávy. Zásobník na vodu má kapacitu 1,8 litru.

Catler ES 8010

Catler ES 8010. Příkon kávovaru je 1 100 W a můžete ho zakoupit opět pouze v nerezu. Chybějící mlýnek neumožňuje použití zrnkové kávy. Pokud si chcete kávu opravdu vychutnat, nákup mlýnku vás nemine. Umožňuje však nastavit teplotu kávy a také sílu kávy. Výhodou může být ukazatel množství vody. Potěší také tryska na horkou vodu. Čištění a odvápnění je nutné provádět ručně. Pyšní se největším zásobníkem na vodu, který má objem 2,2 litru.

Catler ES 8011

Catler ES 8011. Příkon kávovaru je 1 750 W a koupíte ho pouze v nerezové barvě. Chybí mlýnek na kávu, z čehož vyplývá, že zrnkovou kávu bez použití externího mlýnku nepoužijete. Nastavení síly kávy tento model bohužel nezvládá. Potěší možnost výdeje horké vody. Objem zásobníku na vodu je 1,8 litru.

Catler ES 8012

Catler ES 8012.

Catler ES 8013

Catler ES 8013. Podrobnou recenzi tohoto designového kávovaru včetně fotografií najdete v úvodní části našich webových stránek.

Catler ES 9010

Catler ES 9010. Jedná se o vlajkovou loď mezi kávovary značky Catler, které dominuje přehledný displej. K dokonalosti mu však bohužel chybí zabudovaný mlýnek. Příkon tohoto modelu je 2 200 W. Ten je vyšší díky faktu, že obsahuje duální bojler. Mezi výhody patří určitě nastavitelná paměť přístroje. Výdej horké vody je samozřejmostí. Může se pochlubit nejvyšším objemem nádobky na vodu, který činí 2,5 litru.

Pákový kávovar Catler – příslušenství

Kromě těchto pákových kávovarů Catler najdete v nabídce tohoto výrobce i automatický mlýnek na kávu, automatický pěnič mléka, konvičku na pěnění mléka, bezednou páku či výměnné filtry. Zatímco konvička na pěnění mléka bývá většinou součástí samotných přístrojů, ostatní formy příslušenství by se vám mohly hodit. Výjimkou je automatický pěnič mléka. Všechny pákové kávovary Catler mají trysku k napěnění mléka, tento doplněk je tak vhodný pro vlastníky kávovarů s absencí trysky.

Automatický mlýnek na kávu Catler CG 8030 skvěle doplní všechny pákové kávovary Catler i pákové kávovary jiných značek. Více o něm se dočtete na této stránce.